ForMetin
Bun Venit Pe ForMetin Community!

Va Rog Sa Va Inregistrati/Conectati Pentru A Putea Discuta!

Distrativa Impreuna Cu ForMetin Community!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

ForMetin
Bun Venit Pe ForMetin Community!

Va Rog Sa Va Inregistrati/Conectati Pentru A Putea Discuta!

Distrativa Impreuna Cu ForMetin Community!
ForMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Metin2eragon
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptySam Dec 27, 2014 11:52 am Scris de dannyellutzu

» Metin2Orizon2
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyVin Iul 12, 2013 5:12 pm Scris de Vali15

» orizon2 Private Server
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyVin Iul 12, 2013 10:09 am Scris de secret2010

» Burn-Metin2
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyJoi Feb 28, 2013 5:58 pm Scris de andreiuka1

» Metin2Ash PVM Clasic
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyDum Feb 03, 2013 7:47 am Scris de Sillent

» DeVorbit.Ro Official [HOSTAT] Server PVP CLASIC 24/24 24/7 Dedicat!
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyMier Ian 02, 2013 3:35 pm Scris de devorbit

» DeVorbit.Ro Official [HOSTAT] Server PVP CLASIC 24/24 24/7 Dedicat!
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyMier Ian 02, 2013 3:34 pm Scris de devorbit

» MD gratis!!! Foarte buna metoda...
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyDum Dec 30, 2012 6:31 pm Scris de kick971

» formetin2.wikiforum.ro
Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie EmptyVin Oct 19, 2012 3:27 pm Scris de formetin2.wikiforum.ro

Radio
script:




Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie

ForMetin :: Diverse :: Fun

In jos

Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie Empty Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie

Mesaj Scris de Sakal Mar Apr 05, 2011 10:43 am

Un american, un japonez si un roman, se intrec in tehnologie.
Americanul spune:
- Am inventat o masinarie la care bagi la un capat un porc, si pe partea cealalta apar carnati, caltabos, sunca etc
Japonezul spune:
- Am inventat o masinarie la care bagi la un capat un sac de nisip, si pe partea cealalta apar cristale de cuart, pahare de cristal etc.
Romanul spune:
- La noi, s-au apucat 10 muncitori sa construiasca o fabrica de alcool la ora 8 dimineata, si la ora 10 erau beti toti !!!

Sakal
MembruMembru

Mesaje : 14
Puncte : 24252
Reputatie : 100

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

ForMetin :: Diverse :: Fun

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum